Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 31.12.2016р. по 08.00 год. 01.01.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 01.01.2017 15:12

1.    31 грудня ц.р. о 10:30 годин від в.о. старости Пилявківської сільської громади Котик В.Ю., 1964 р.н., жительки с. Пилявка, надійшло повідомлення про те, що 31 грудня ц.р. о 10:25 годин в с. Пилявка по вулиці Б. Хмельницького в сільському садку виявлено труп  гром. М., 1957 р.н., місцевого жителя, який перебував у розшуку, як безвістно зниклий.

2. 31 грудня ц.р. о 19.30 годині в с. Ожарівка по вулиці Полінській, 10 поблизу автобусної зупинки  гром. З. 1987 р.н., житель с. Старий Остропіль Старокостянтинівського району, наніс тілесні ушкодження у вигляді гематоми правого ока  гром. Ч. 1997 р.н. місцевому жителю. Ступінь важкості тілесних ушкоджень встановлюється. Громадянину Ч. видано направлення на СМЕ.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП  ГУНП в Хмельницькій  області, майор  поліції             О.Д. Михайлець.
01.0.2017 р.