Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 03.04.2017р. по 08.00 год. 04.04.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 04.04.2017 14:51

1.03 квітня ц.р. о 09:25 годин з заявою звернулась  П., 1940 р.н., жителька с. Йосипівка про те, що її сусід Р., 1984 р.н., місцевий житель, на її думку, здійснив перепланування своєї квартири.

2. 03 березня о 11:29 годин надійшло анонімне повідомлення про те,  що в смт. Стара Синява по вулиці Сидоришина, 16 із гаража невідома особа викрала бетономішалку. При виїзді ГРПП на місце події встановлено, що ввідне завдання дане начальником СМ Старокостянтинівського ВП капітаном поліції Чорним В.А.

3. 03 квітня ц.р. о 16:00 годин з заявою звернулась Ш., 1980 р.н., жителька с. Адампіль про те, що в с. Адампіль по вулиці Шкільна, 1 на території Адампільської ЗОШ І-ІІІ ступенів учень 7 класу на ім’я Валентин вчинив дрібне хуліганство відносно її доньки  Ш., 2001 р.н.

4. 03 квітня ц.р. о 17:00 годин надійшов  рапорт  ІДС  Г., про добровільну здачу ножа №б/н жителем с. Сьомаки Старосинявського району Р. 1990 р.н. місцевим жителем, для подальшого знищення.

5. 03 квітня ц.р. о 19:50 годин в с. Липки по вулиці Горького, 1  гром.  Ш., 1986 р.н., місцевий житель,  вчинив дрібне хуліганство відносно гром. І., 1952 р.н., місцевої жительки.

Начальник СРПП
Старосинявського ВП ГУНП
в Хмельницькій  області
майор  поліції                                                            О.Д. Михайлець.
04.04.2017р.