Хмельницька область, Хмельницький район

Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 07.09.2016р. по 08.00 год. 08.09.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 08.09.2016 14:32

1. 07 вересня ц.р. о 10:45 год.  надійшло подання Старосинявської селищної ради по зверненню  гром.  Я., 1982 р.н., жительки с. Цимбалівка щодо прийняття мір відносно продавців сільського магазину,  які здійснюють продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. По даному факту проводиться перевірка.

2. 07 вересня ц.р. о 17.20 годин до чергової частини Старосинявського ВП від диспетчера  ДПРП № 34 прапорщика Найко В.М.., 1971 р.н., жителя смт. Стара Синява поступило повідомлення про те, що 07 вересня ц.р. близько 17.00 годин поблизу с. Нова Синявка на полі горить суха трава.  Внаслідок пожежі тілесних ушкоджень ніхто не отримав, матеріальної шкоди не завдано. Причина пожежі встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

3. 07 вересня ц.р. о 18:50 годин зі служби 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що гром.  Г., 1995 р.н., житель с. Нова Синявка, котрого  розшукує поліція, знаходиться  вдома по місцю проживання. При виїзді на місце події встановлено, що громадянина  Г.  ніхто з працівників поліції не розшукує та останній в розшуку не перебуває.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор поліції                О.Д. Михайлець.
08.09.2016р.