Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 24.01.2017р. по 08.00 год. 25.01.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 25.01.2017 14:20

1. 24 січня ц.р. о 14:00 годин в с. Цимбалівка по вулиці Шкільна, 5 сталася ДТП з матеріальним збитком, без травмованих. Внаслідок ДТП тілесних ушкоджень ніхто не отримав.

2. 25 січня ц.р. о 01.00 годині в смт Стара Синява по вулиці Романенка, 20 Б. 1979 р.н.,  місцевий житель вчиняв насильство в сім’ї відносно дружини Б. 1977 р.н. місцевої жительки. При виїзді ГРПП на місце події факт по даному повідомлені не підтвердився.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор поліції                  О.Д. Михайлець
25.01.2017 р.