Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 14.08.2016р. по 08.00 год. 15.08.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 15.08.2016 13:53

1. 14 серпня ц.р. о 15.20 в  смт. Стара Ушиця  Камянець- Подільського району по вулиці Радянській 2 сусіди вчинили сварку із  гр. П. 1986 р.н. місцевою жителькою. Дане повідомлення передано в Камянець -Подільський ВП .

2. 14 серпня ц.р. о 18.40 годині в с. Іванківці по вулиці Будьоного 12 відбувається бійка. При виїзді ГРПП факт по даному повідомленню не підтвердився.

3. 14 серпня ц.р. о 20.10 годині в с. Щербані по вулиці Садовій, 14 невідома особа перебуваючи в нетверезому стані вчинила дрібне хуліганство відносно гр. Б. 1977 р.н. місцевої жительки.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області капітан поліції                          В.В. Девлиш.
15.08.2016р.