Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 28.08.2016р. по 08.00 год. 29.08.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 29.08.2016 13:35

1. 28 серпня ц.р. о 21.30 годині надійшло повідомлення від чергового лікаря Старосинявської ЦРЛ, про те, що в приймальне відділення ЦРЛ каретою швидкої допомоги з тілесними ушкодженнями у вигляді проникаючого поранення черевної порожнини доставлено гр. Г. 1971 р.н. місцевого жителя. Зі слів останнього вищевказані тілесні ушкодження він отримав за місцем свого проживання в с. Дашківці по вул. Б.Хмельницького, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння під час чищення риби впав зі стільця на кухонний ніж. Громадянина Г. госпіталізовано в хірургічне відділення Старосинявської ЦРЛ, стан здоров'я задовільний.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор поліції              В.В. Микитюк
29.08.2016р.