Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 29.03.2017р. по 08.00 год. 30.03.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 30.03.2017 13:17

1. 29 березня ц.р. о 17.00 год. поступило повідомлення від гр. С. 1966 р.н. жительки с Дашківці вул. Лесі Українки, 5  про те,  що невідомі особи на території колишньої ферми дисками пошкодили поверхню землі, де пасеться велика рогата худоба.   На місце події направлено ГРПП.

2. 29 березня ц.р. о 22:10 годин в с. Пилява по вулиці Жовтнева, 51 невідома особа стукає у вікна будинку, який належить  гром.  Г., 1984 р.н., місцевій жительці.

Начальник СРПП Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор  поліції                                      О.Д. Михайлець
30.03.2017р.