Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 03.02.2017р. по 08.00 год. 04.02.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 04.02.2017 13:06

1. 03 лютого 2017 року о 11:00 год. поступило повідомлення від  гром. Г. 1979 р.н. місцевого жителя, про те. що на автодорозі між селами Пасічна - Рідкодуб сталося ДТП за участю автомобілів МАН та Део Ланос. Вїздом ГРПП на місце пригоди інформація по данному факту не підтвердилась, жодного із вещезазначених автомобілів не виявлено.

2. 03 лютого 2017року о 12.00 год. через секретаря із ГУНП в Хмельницькій області надійшла заява від Директора Науково- виробничого центру "Соя"про те, що 25 січня ц.р. близько 12.00 год. в с.Пасічна  місцеві жителі вимагали від представників НВЦ"Соя" підтверджуючих документів на проведення аудиту по ДПДГ"Пасічна". По даному факту проводиться перевірка.

3. 03 лютого 2017 року о 15:00 год. поступило анонімне повідомлення, про те, що в с. Адампіль по вул. Центральна, між невідомими особами виникла суперечка. Виїздом ГРПП на місце події було встановлено, що, це ввідне завдання,  дане начальником Старокостянтинівського ВП підполковником поліції Чубенком А.В.

4. 03 лютого 2017р. о 16:00 год. надійшов рапорт ДОП капітана поліції Девлиш В.В. про те, що під час відпрацювання  в смт.  Стара Синява у гр. М. 1985 р.н. жителя с.Буглаї було вилучено 0,5 літра речовини із різким запахом самогону. Дана речовина направлена в НДЕКЦ для проведення експертизи.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор поліції                  В.В. Микитюк
04.02.2017 р.