Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 21.12.2016р. по 08.00 год. 22.12.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 22.12.2016 11:57

1. 21 грудня ц.р. о 15.00 год. надійшов рапорт ІЮП ВП лейтенанта поліції Литвинюка М.І. про те,що під час відпрацювання смт.Стара Синява по вулиці Миру було виявлено у гр. К. 1966 р.н. жителя м.Хмільник дерево породи "Ялина", яку він перевозив на своєму автомобілі та незаконно вирубав у лісосмузі поблизу с.Бабине Старосинявського району. По даному факту проводиться перевірка.

2. 21 грудня ц.р.  о 20.00 год з лінії 102 надійшло повідомлення про те, що  близько 19.45 год. в с. Нова Синявка по вулиці Щорса гр. Л. 1979 р.н.,  місцевий житель,  наніс тілесні ушкодження своєму брату гр. Л.1985 р.н. місцевому жителю. При виїзді ГРПП на місце події інформація по даному факту не підтвердилась.

3. 21 грудня ц.р. близько 22.40 год. в с.Адампіль по вулиці Жовтня 24 гр. М., 1969 р.н. жителька  с.Харківці  вчинила сварку з гр.Т.1986 р.н. місцевим жителем.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор  поліції                       О.І.Кот
22.12.2016р.