Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 07.12.2016р. по 08.00 год. 08.12.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 08.12.2016 10:26

1. 07 грудня ц.р. о 13.40 годині в смт. Стара Синява по вулиці Грушевського, 17 на території Старосинявського НВК  1-3 ступенів ходить невідома особа та заважає навчальному процесу.

2. У період часу з 11 жовтня ц.р. по 07 грудня ц.р. в с. Сьомаки по вулиці 18 Липня, 24  племінниця П., 1995 р.н., місцева жителька шляхом вільного доступу перебуваючи в житловому будинку своєї тітки В., 1957 р.н., місцевої жительки в одній із кімнат із шафи викрала пенсійну картку ПАТ "ПриватБанк" та мобільний телефон " Самсунг". Вартість викраденого встановлюється.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор  поліції                      О.Д. Михайлець.