27 липня 2016 року о 17 год. 25 хв. на пункт зв’язку 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення про те, що на ставу Христосів  у  смт. Стара Синява втопився громадянин К.  1986 р.н. Особовим складом чергового відділення, спільно з місцевими жителями проведено пошукові роботи за допомогою рятувального човна на площі близько 1 га.  Проте пошуки не дали результату.

28 липня 2016 р. о 13 год. 10 хв., на місце події виїхав голова Старосинявської ОТГ Віталій Здебський та  група водолазного відділення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. У ході  проведення водолазно-рятувальних робіт в смт. Стара Синява  (гідрологічний заповідник «Христосів»), тіло  гр. К. , 1986 р.н., жителя смт. Стара Синява вул. І. Франка, вилучено з води.
З метою встановлення причини смерті, тіло направлене для проведення судово-медичної експертизи в м. Хмельницький.

Старосинявський  РС  ДСНСУ.