Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 01.09.2016р. по 08.00 год. 02.09.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 02.09.2016 09:17

1. 29 серпня ц.р. о 20:00 годин в с. Дашківці по вулиці Центральна, 7  гр. І., 1973 р.н., місцевий житель вчинив насильство в сімї відносно дружини І., 1974 р.н., місцевої жительки. Раніше І. до ОВС не зверталась.

2. 01 вересня ц.р. о 12:15 годин зі служби 102 надійшло повідомлення про те, що в с. Пилява по вулиці Центральна рухаються транзитним рухом вантажні автомобілі, що перешкоджає нормальній житєдіяльності жителів села.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор поліції                О.Д. Михайлець.
02.09.2016р.