Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 02.11.2016р. по 08.00 год. 03.11.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 03.11.2016 08:53

1. 02 листопада ц.р. о 10.30 год. в с.Цимбалівка по вулиці Першотравневій, 4 гр. О. 1980  р.н. місцевий житель шляхом вільного доступу викрав  з господарства гр. К.1956 р.н. місцевого жителя  одного півня. Сума завданого збитку встановлюється.

2. 02 листопада ц.р. близько 15.00 год. в  с.Йосипівка по вулиці Якіра, 44 гр. Ш. 1974 р.н. місцевий житель  вчинив насильство в сім"ї відносно своєї тещі гр. Г.  1950 р.н. місцевої жительки.

3. 02 листопада ц.р. через секретаря надійшла заява гр. К.1960 р.н. жительки смт. Старої Синяви про непристойну  поведінку працівника Старосинявського ВП Старокостянтинівського  ВП ГУ НП в області  Л. По даному факту проводиться перевірка.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор  поліції                                    Кот О.І.
03.11.2016р.