Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 13.07.2016р. по 08.00 год. 14.07.2016р. на території Старосинявського району

1. В період часу з 10 на 11 липня ц.р. в с. Адампіль невідомі особи шляхом вільного доступу проникли на  територію недіючого  асфальто - бетоного заводу, яка охороняється,  що  належить Старосинявському ДРП №1 звідки таємно викрали 3 електродвигуни, редуктор та  стрічка  трансформатора. З місця події слідів не вилучено. Вартість викраденого встановлюється.

16:18 14.07.2016

Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 12.07.2016р. по 08.00 год. 13.07.2016р. на території Старосинявського району

1. 12 липня ц.р. о 09.30 год. надійшов рапорт О/у СКП ВП ст. лейтенанта  поліції Луценка  В.С. про те, що під час проведення операції "Мак" було відпрацьовано територію с. Теліженці. В ході відпрацювання було виявлено факт незаконного посіву снотворного маку в кількості близько 100(сто) кущів на присадибній ділянці Крот Є.І. 1940 р.н. місцевої жительки, що по вулиці Комарова  7, в с.Теліженці.

16:10 13.07.2016

Будьте обережні на воді

Старосинявський район розташований на сході Хмельницької області в зоні лісостепу в межах Волино – Подільської височини на висоті над рівнем моря 350 – 360 метрів.  Поверхня території району  – це злегка хвиляста рівнина на північний схід і більше горбиста на південний захід.  На території району протікає 7 річок -  Південний Буг, Іква, Пожарка, Кудинка, Мшанецька, Руда, Попівка і 117 струмків загальною протяжністю в межах району 250 км. Водні ресурси займають площу 1355 га., з них річки і струмки 47 га., канали – 111 га., стави і водоймища – 997 га., штучні водоймища – 217 га.  Головною водною артерією є річка Іква – ліва притока Південного Бугу.

11:38 06.07.2016

Забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю 2016 року.

Щорічно під час проведення робіт щодо збирання зернових виникають пожежі. Для забезпечення сталої роботи щодо збирання та зберігання зерна необхідно провести перевірки стану протипожежного захисту та техногенної безпеки сільськогосподарських підприємств та господарств у місцях збирання, перероблення і зберігання врожаю.

10:34 06.07.2016

Якщо сталося насильство у сім’ї

Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проте також часто ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків.

13:23 05.07.2016

За незаконний посів маку -штраф

Кожної весни,коли сонце кличе в поля хліборобів,а громадяни засівають та засаджують свої городи різною рослинністю,додається турбот у працівників поліції,адже дехто висіває на городі мак та коноплю.

13:20 05.07.2016

Не ловіть рибу без дозволів

Згідно доручення т.в.о. начальника ГУНП України в Хмельницькій області ,генерала поліції третього рангу М.О.Семенишина, на території області в період з 1 квітня по 29 червня цього року  проходить  оперативно-профілактичний захід  за  умовною назвою "Нерест".

13:17 05.07.2016