З Україною в серці!

Шановні  жителі  та  гості  Старосинявщини! 24 серпня  2023 року  о 10.00  на  площі   біля  Старосинявського центрального   будинку  культури «Ритм»  відбудеться  благодійний  захід  до Дня  Незалежності України   «З Україною в серці» :

«Розповім про Героя»

Шановні користувачі!  Пропонуємо Вам взяти участь в обласному молодіжному літературному проєкті «Розповім про Героя».

Обговорення щодо перейменування вулиці у Пасічні

Старосинявська селищна рада, розглянувши звернення громадян, за результатами роботи Комісії з упорядкування найменувань вулиць селищної ради,  оголошує  про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиці  Заставна в с.Пасічна, Старосинявської територіальної громади, Хмельницького району, Хмельницької області  на вулицю Козіка Валентина, (Героя російсько-української війни).

Дотації  на добрива

ВАЖЛИВО

«Варто: Золоті руки» - проект допомоги ветеранам та їх родинам

З метою доведення до відома та своєчасного інформування ветеранської спільноти у вашому регіоні щодо ветеранських програм та можливостей, ознайомлюємо з інформацією про запуск програми “Варто: Золоті руки”.