Сьогодні буде відключено водопостачання

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» Старосинявської селищної ради повідомляє, що сьогодні 21.09. 2023 року о 19.00 буде припинено  водопостачання та відновлено завтра 22.09.2023 року у 14.00 у зв’язку із ремонтними роботами на мережі.

«Сокіл» («Джура») відбудеться на Пилявецькому полі

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради за участі освітніх закладів ліцеїв), а саме: Старосинявського ліцею ім.О.Романенка, Пасічнянського ліцею ім. І.Русого, Адампільського ліцею, Мшанецького ліцею, Пилявського ліцею, Дашковецького ліцею, Новосинявського ліцею  спільно  із  Національною Академією  Державної Прикордонної Служби  України, родиною загиблого героя Олега Ковалевського,   за сприяння  Старосинявської селищної ради проводить  22.09.2023р.  І етап Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), приурочений пам’яті Олега Ковалевського.

Все про третю окрему штурмову бригаду

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення.  Засновник – перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Конкурс для студентів

Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла. Наша мета підтримати тих, хто прагне бути кращим!

Конкурс «Майбутнє України в наших руках!»

Друзі, до співпраці залучили нового партнера! Сподіваємось на Вашу підтримку, так нам вдається, легше, залучати нові гранти.  Деталі гранту на сторінці: https://www.prointernet.in.ua/scholarship