Фото без описуУ селищній раді проходила робоча нарада з питань організації  роботи інформаційно-комунікативних заходів із  працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Розглянуто рекомендаційні матеріали для організації проведення  спільних заходів представників соціальних служб громади та представників Хмельницького РС №8 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, котрі спрямовано на забезпечення безпеки суспільства.

Учасники заходу: в.о. директора Старосинявського ЦСССДМ Інна Шуляк та  Олена Литвинюк - провідний інспектор Хмельницького РС №8 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, працівники соціальних служб.

За матеріалами ЦСССДМ