НОВИНИ

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

НОВИНИ

Хмельниччина потерпала від наслідків стихії

На ранок суботи, 28.10.2023 року, стихія, пориви вітру до 28-30 м/с спричинили обриви проводів повітряних ліній електропередачі, падіння дерев та гілок, пошкодження дахів. Найскладніша ситуація на півночі Хмельницької області. Загалом в області  було знеструмлено близько 400 населених пунктів, з них 180 – знеструмлено частково.

ФОТО

Фахівці ради взяли участь у вебінарі Хмельницького РВ АМУ щодо бюджетних питань

Бюджетний процес у розпалі. Уряд уже надав Верховній Раді свій проєкт головного фінансового документу країни на 2024 рік та відбулось голосування за нього у першому читанні. Аби обговорити проєкт та те, що очікує громадиу наступному фінансовому році, Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України організувало вебінар для фахівців місцевих рад.

ВАЖЛИВО

29 жовтня - Всесвітній день боротьби з інсультом

Інсульт  - це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку. У результаті його клітини гинуть, спричиняючи незворотні процеси в організмі людини.

ФОТО

Силою українського слова молилися за вічний спочинок Героїв та просили захисту живих

Сьогодні  на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків- військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

ВАЖЛИВО

Крок за кроком – до Перемоги

На звернення нашого земляка  військовослужбовця Олександра Палаги,  Старосинявська громада  організувала  чергову допомогу захисникам на фронт.

ВІТАННЯ

Звернення селищного голови з нагоди Дня української писемності та мови

Щиро вітаю усіх з Днем української писемності та мови! 27 жовтня Україна вп’яте відзначає День української писемності та мови після ухвалення Закону про державну мову. Наразі експерти вже можуть оцінити ефективність та якість самого закону, його адаптивність до викликів та історичну цінність.