Фото без описуЗа зберігання наркотиків PVP у великих розмірах 32-річному чоловіку може загрожувати до трьох років ув’язнення.

Працівниками групи реагування  Старосинявського СПД №1 (Стара Синява) 23 жовтня у с.Адампіль Старосинявської громади виявлено жителя Хмельницького району, у якого вилучили пакет з кристалічною речовиною. Експертиза показала, що це синтетичний наркотик PVP у великих розмірах. Слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили чоловіку підозру за ч. 2 ст. 309 (Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає альтернативні види покарання, найсуворіше з яких - позбавлення волі на строк до трьох років.

За матеріалами Старосинявського СПД №1, смт Стара Синява