ЗАКРИТИ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО!

Сьогодні на сесії Старосинявської селищної ради прийнято рішення про підтримку звернення Президентові США, Президентові Франції, Канцлеру Німеччини, Прем’єр-міністру Великобританії, Генеральному Секретареві НАТО, Урядам та парламентам країн-членів НАТО та Послам та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО негайно закрити небо над Україною.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація станом на 14.00 04 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована.

ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для пенсіонерів. Для безперебійної виплати пенсій та грошових допомог напрацьовано альтернативні способи виплати на час дії воєнного стану.

ОФІЦІЙНО:  ГЕНШТАБ ЗСУ

ОФІЦІЙНО: ГЕНШТАБ ЗСУ

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 06.00. 2 березня щодо російського вторгнення:

ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

Колектив КНП ''Старосинявська багатопрофільна лікарня'' сьогодні перерахував одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Підтримуємо чим можемо. Слава Україні! Разом переможемо!

ФРОНТ ЗАПОБІГАННЯ ЗЛОЧИНАМ

Воєнний злочин (англ. war crime) — свідоме грубе порушення законів та звичаїв війни. Збірне поняття у міжнародному праві, що об’єднує групу серйозних порушень правил ведення бойових дій («закону війни») та норм і принципів міжнародного гуманітарного права, що вчиняється умисно або через грубу необережність.

СИТУАЦІЯ В ГРОМАДІ СТАНОМ НА ПЕРШЕ БЕРЕЗНЯ

Повідомляю вам, що станом на 11-ту годину 01 березня 2022 року суспільно-політична, економічна та військова ситуація в межах на території Старосинявської громади контрольована.

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ДІЮТЬ НА БЛОК-ПОСТАХ

Важливо на сьогодні знати! За матеріалами Центру протидії дезінформації при РНБО України інформуємо, як поводити себе при проходженні контролю на блокпостах.

ПРАЦЮЄМО У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Шановні жителі громади! Інформую, що медичні працівники продовжують виконувати свій професійний обов’язок.