Потрібна допомога

Хмельницька обласна рада звертається до бізнесу Хмельниччини щодо збору продуктів харчування та засобів гігієни для населення міст, де тривають військові дії

СИТУАЦІЯ ЩОДО ЗБОРУ КРОВІ

Шановні жителі громади! За інформацією заступника директора Хмельницької обласної станції служби крові - кров наявна всіх груп та резусів у достатній кількості. Заступник директора дякує усім бажаючим та повідомляє, що на разі відбувається обстеження та переробка великого об'єму крові, отриманої протягом останніх днів. У разі необхідності вони самі передзвонять,якщо така потреба буде. Для цього ведеться запис усіх бажаючих. Відповідальний за запис медичний працівник - Білань Наталя, телефон: 0966861677.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Повідомляю вам, що станом на 11-ту годину 28 лютого ситуація на території Старосинявської громади контрольована. Ніч минула спокійно.

150 танків та 4300 військових – втрати російської армії за три доби

Міноборони оприлюднило сумарні орієнтовні втрати ворога за три попередні доби 24,25,26 лютого – від початку загарбницької війни Російської Федерації в Україні. Ворог втратив 150 танків, понад 700 броньованих машин та 4300 особового складу.

Офіційна заява СБУ щодо запровадження в Україні надзвичайного стану

Рішення влади про запровадження надзвичайного стану по всій Україні є необхідним та виваженим. Проте підстав для тривоги наразі немає. Робота задля найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки триває.    Заяву стосовно запровадження надзвичайного стану опублікували на офіційній сторінці Служби безпеки України.

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.