Будьте обачні під час опалювального сезону! ФОТО

Будьте обачні під час опалювального сезону!

З початком опалювального сезону на території Старосинявської громади почастішали  пожежі. Так, протягом  одного місяця  сталося три пожежі: одна пожежа у  господарській споруді (гараж), інша - в житловому будинку та остання - на пилорамі с.Пасічна.

Вручили державні нагороди ФОТО

Вручили державні нагороди

У Старосинявській селищній раді відбулося офіційне вручення державних нагород родинам Героїв-захисників. За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, перший заступник Віктор Паламарчук разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП Олександром Мельником передали державні нагороди родинам наших захисників.

Транспортні послуги стають все більш популярними! ФОТО

Транспортні послуги стають все більш популярними!

Понад два місяці в Центрі надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради надаються адміністративні послуги сервісних центрів МВС. За цей час здійснено обмін посвідчення водія для 45 заявників. Нещодавно проведено першу реєстрацію транспортного засобу.

16 днів проти насилля: відбулася вулична акція запобігання насильства в родинах ФОТО

16 днів проти насилля: відбулася вулична акція запобігання насильства в родинах

Сьогодні працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради у рамках Всеукраїнської акції: «16 днів проти насильства» проведено роз’яснення серед жителів громади під час зустрічей на вулиці – вулична акція запобігання насиллю в родинах.

У день української хустки ФОТО

У день української хустки

7 грудня відзначають День української хустки. Це неофіційне свято, започатковане чотири роки тому з ініціативи вінницького Клубу успішних жінок. Відроджуючи давні українські традиції завідуюча Буглаївським сільським клубом Катерина Литвинюк організувала захід на підтримку традицій та звичаїв громади.

Сьогодні День місцевого самоврядування в Україні ВІТАННЯ

Сьогодні День місцевого самоврядування в Україні

Традиційно 7 грудня  відзначаємо День місцевого самоврядування в Україні. Шановні працівники місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету, жителі громади, щиро вітаю усіх вас зі святом!