Фото без описуЗ початком опалювального сезону на території Старосинявської громади почастішали  пожежі. Так, протягом  одного місяця  сталося три пожежі: одна пожежа у  господарській споруді (гараж), інша - в житловому будинку та остання - на пилорамі с.Пасічна.

Вчора 7.12.2023р. працівники КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона» селищної ради  та рятувальники  34 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області оперативно спрацювали та врятували пилораму, проте склалися матеріальні збитки – згоріло легкове авто.

Під час руху  по маршруту до місця пожежі стався неприємний випадок:  фура не дала дорогу пожежній  машині.

Звертаємо увагу, що водії транспортних засобів   постійно зобов’язані  давати дорогу першочергово спецтранспорту.

Щоби запобігти подібним випадкам, працівники місцевої пожежної охорони вже вкотре  проводять роз’яснювальні бесіди  серед населення на території громади, а саме розпочали роботу в селах Адампіль, Олексіївка, Перекора та Паплинці.

За матеріалами КУ «Старосинявська МПО»