Фото без описуУ Старосинявській селищній раді відбулося офіційне вручення державних нагород родинам Героїв-захисників. За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, перший заступник Віктор Паламарчук разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП Олександром Мельником передали державні нагороди родинам наших захисників.

Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом "За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Старосинявської територіальної громади:

• Хміля Павла Степановича
  • Камінного Миколу Миколайовича
  • Гашинського Андрія Дмитровича
  • Мороза Миколу Миколайовича

Усі вони загинули на Донецькому напрямку.

«Кожна з цих державних нагород є свідченням героїчної боротьби за свободу і незалежність України. Наші Герої з честю та гідністю виконували свій обов’язок громадянина своєї держави і до останнього подиху захищали свою Батьківщину. Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто пожертвував своїм життям заради гідного майбутнього наших дітей та онуків. Вічна пам'ять нашим захисникам. Сили, терпіння та мужності вам, дорогі рідні» - зазначав під час вручення Віктор Паламарчук.

Вічна пам'ять Героям!

За матеріалами Хмельницької РВА.