Задоволені позовні заяви про конфіскацію земельних ділянок, що належали громадянам російської федерації НОВИНИ

Старосинявським відділом Летичівської окружної прокуратури вживаються заходи щодо повернення земельних ділянок у власність держави та їх подальше використання з метою забезпечення потреб у першу чергу громадян України.

Про роботу Державного електронного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки НОВИНИ

Про роботу Державного електронного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки

Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.

Світла пам'ять Героям… ФОТО

Світла пам'ять Героям…

У день Покрови Пресвятої Богородиці в центрі селища відбулися пам’ятні заходи із вшанування світлої пам’яті наших земляків -  Героїв фронту, котрі віддали своє життя за Україну.

«Бібліотека-мудрість книг і щедрість серця» ФОТО

«Бібліотека-мудрість книг і щедрість серця»

Відбулося урочисте зібрання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Вже другий рік ми відзначаємо Всеукраїнський День бібліотек в умовах воєнного стану. Уся країна об’єдналася для боротьби з рашизмом, а бібліотеки для своїх громад стали і точкою опори, і місцем сили, і простором для спільнодії.

Конкурс грантів «Курс на Незалежність» НОВИНИ

Конкурс грантів «Курс на Незалежність»

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області інформує про конкурс грантів «Курс на Незалежність», організований завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та Агропромислового холдингу «Астарта-Київ».