Продовжуємо працювати із переселенцями

Станом на сьогодні 27.10.2023 р. близько 640 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують ще прибувати переселенці з тимчасово окупованих міст України.

Стань на варті свого серця НОВИНИ

Стань на варті свого серця

Симптоми серцево-судинних захворювань часто зовсім непомітні. Не ігноруй тривожні сигнали організму  - інколи вони вказують на те, що тобі варто чим скоріше записатися до свого сімейного лікаря.

Україна бажає миру! ФОТО

Україна бажає миру!

Не зважаючи на прохолодну  осінню погоду, працівники культури Старосинявського центрального Будинку культури «Ритм» спільно  із колегами та аматорами села Нова Синявка провели благодійний концерт головної теми країни  «Україна бажає миру» на підтримку ЗСУ.

Здоровий спосіб життя – це важливо і необхідно! ФОТО

Здоровий спосіб життя – це важливо і необхідно!

У  рамках тижня профілактики шкідливих звичок в Дашковецькому ліцеї відбулася зустріч з офіцером громади Сергієм Ігоровичем Хоменко та керівником Старосинявської ЦСССДМ Інною Сергіївною Шуляк.

Кота, який впав у криницю, дістали  працівники місцевої пожежної охорони ФОТО

Кота, який впав у криницю, дістали працівники місцевої пожежної охорони

Людяність у будь-яких ситуаціях – це на сьогодні головне, що відрізняє справжніх українців від окупантів і за що бореться цивілізований світ … Сьогодні, 19 жовтня 2023 року, о 13.08 на лінію «101» надійшло повідомлення від жительки села Пилява про те, що її домашній улюбленець впав у криницю.