Фото без опису24 жовтня 2023 року на  70-му році  раптово пішов із життя колишній  Старосинявський селищний голова Микола Миколайович Мовчан (1998-2010 р.р. працював на посаді селищного голови).

Обірвалося життя  активної, сильної особистості, професіонала, і просто хорошої людини…

Його життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, творчості та наполегливості, любові до життя, містечка та людей.

Микола Миколайович МОВЧАН із 1961р. по 1969 р. навчався у Старосинявській восьмирічній школі,  з 1969р. по 1971р. навчався у Старосинявській середній школі.

З 1972р. по 1974р. служив в армії.

З 1974р.  по 1988р. працював електромонтером, майстром, старшим інженером у Старосинявському  районі електричних мереж.

З 1976р. по 1979р. закінчив Вінницький політехнічний технікум заочно.

Із 1983р. по 1988 р. закінчив Харківський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Інженер-електрик».

Із 1991р. по 1995 р. – заввідділом у справах молоді і спорту  Старосинявської райдержадміністрації.

Із 1995р. по 1998р.  обраний заступником голови Старосинявської селищної ради.

З 1998р. по 2010р. - одне неповне скликання та інші два скликання працював на посаді Старосинявського селищного голови.

Колектив Старосинявської селищної ради глибоко сумує з приводу непоправної раптової втрати свого  колишнього колеги.

Не стало життєрадісної людини, турботливого, ніжного та люблячого чоловіка, тата, дідуся та прадідуся, який умів жити достойно, турбувався про інших більше ніж про себе.

Завжди будемо пам’ятати  Миколу Миколайовича МОВЧАНА як невтомного організатора, розуміючого керівника та чудову людину. Він назавжди залишиться в серцях колег, усіх, кого звела з ним доля.

Ми щиро поділяємо горе дружини, рідних і близьких покійного та висловлюємо свої сердечні співчуття.

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!

Колектив Старосинявської селищної ради