До уваги підприємців! НОВИНИ

До уваги підприємців!

З метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в Хмельницькій області реалізуються заходи Програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021 – 2023 роки.

Продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану». НОВИНИ

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад та Новоукраїнської міської територіальної громади продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану»

Селищний голова провів особистий  виїзний прийом громадян ФОТО

Селищний голова провів особистий виїзний прийом громадян

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий виїзний прийом громадян в с.Харківці. На прийомі побувало  8-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих  питань.

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 29 членів виконкому.

Обговорили з мешканцями правила пожежної безпеки під час осінньо-зимового періоду ФОТО

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) спільно із  працівниками Старосинявського Територіального центру соціального обслуговування, старостами сіл та працівниками КУ «Старосинявська МПО» працювали із жителями  сіл Залісся, Цимбалівка, Бабине, Пилява з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі під час осінньо-зимового періоду, поводження з вогнем, під час опалювального сезон.

Відбулася зустріч із лісівниками ФОТО

Відбулася зустріч із лісівниками

Селищний голова Віталій Здебський сьогодні зустрівся із лісівниками, привітав їх із професійним святом, вручив грамоти селищної ради за плідну працю, професійне виконання своїх обов’язків та з нагоди свята. Під час зустрічі обговорено робочі питання.

Проводимо  пероральну імунізацію  диких  тварин ФОТО

Проводимо пероральну імунізацію диких тварин

Сьогодні відбулася оперативна робоча нарада, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю  працівників ветмедицини, Старосинявського УТМР, лісівників, котрі працюють на території Старосинявської громади.

Відбувся особистий  виїзний прийом громадян у Йосипівці ФОТО

Відбувся особистий виїзний прийом громадян у Йосипівці

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська провела особистий виїзний прийом громадян в с.Йосипівка. На прийомі побувало  12-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих  проблемних питань.