Фото без описуЗаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська провела особистий виїзний прийом громадян в с.Йосипівка. На прийомі побувало  12-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих  проблемних питань.

• Щодо врегулювання земельних відносин під час  дії воєнного стану, реєстрація права власності та передача у приватну власність та користування;
  • якість води та високі тарифи на водопостачання;
  • руйнування дороги по вулиці Сидоришина великогабаритним транспортом, який перевозить щебеневу суміш із ТОВ «Старосинявський кар’єр» та встановлення дорожнього знаку  «Обмеження максимальної швидкості»;
  • благоустрій територій трансформаторної підстанції, яка обслуговується Старосинявським РЕМ;
  • ремонт криниці громадського користування на вулиці Сидоришина;
  • ремонт даху фельдшерсько-акушерського пункту с.Йосипівка;
  • ремонт ділянок дороги по вулицях Сидоришина та Вишнева за сприянням аграріїв, які орендують землі в жителів с.Йосипівка;
  • скаржилися на низьку закупівельну ціну молока молокопереробними підприємствами, яке здають заготівельникам місцеві мешканці.

Участь  у вирішенні та обговоренні питань взяли: головний спеціаліст відділу земельних відносин виконкому селищної ради Віталій Шамрай, головний спеціаліст  відділу  з питань соціального захисту населення виконкому селищної ради Ніла Гук,  староста Іван Луценко.

Усі питання обговорено під час прийому громадян, доручено службам відповідно до виконання ними своїх функціональних обов’язків  взяти під контроль вирішення актуальних для громадськості питань, надано роз’яснення та консультації.

За матеріалами виїзного прийому громадян.