Фото без описуСьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий виїзний прийом громадян в с.Харківці. На прийомі побувало  8-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих  питань.

• Щодо ямкового ремонту під’їзної дороги до центру громади ;
  • робота місцевого сільського Будинку культури;
  • ремонт критичних ділянок під’їзної дороги до с.Харківці, враховуючи  соціальні угоди із орендарями паїв та одноосібниками;
  • організація умов для роботи виїзного відділення  АТ «Укрпошти»;
  • просили сприяння у підвезенні розрахунків за оренду паїв за місцем проживання людей, оскільки є випадки, що пайовики за станом здоров’я чи з інших вагомих причин не можуть їхати до центральних баз господарств за розрахунками по паях;
  • благоустрій вулиць села, оскільки є господарі, котрі не прибирають та не упорядковують  прилеглі території до власних домогосподарств;
  • обговорили можливість оренди місцевого ставу;
  • дотримання правил благоустрою працівниками Старосинявського РЕМ АТ «Хмельницькобленерго» та Старосинявської філії АТ «Хмельницькгаз», котрі проводили роботи і залишили за собою гілля чи не закидані ями на вуличних дорогах;
  • організація робіт із благоустрою в селі;
  • допомога родинам загиблих Героїв;
  • здійснення підвозу хворих на гемодіаліз.

Участь  у вирішенні та обговоренні питань взяли: головний спеціаліст відділу земельних відносин виконкому селищної ради Віталій Шамрай, начальник відділу  з питань соціального захисту населення виконкому селищної ради Олена Карпович, діловод  Наталія Гес, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Оксана Бондарчук.

Усі питання обговорено під час прийому громадян, доручено службам відповідно до виконання ними своїх функціональних обов’язків  взяти під контроль вирішення актуальних для громадськості питань, надано роз’яснення та консультації на місці.

За матеріалами виїзного прийому громадян.