Фото без описуСьогодні відбулася оперативна робоча нарада, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю  працівників ветмедицини, Старосинявського УТМР, лісівників, котрі працюють на території Старосинявської громади.

Обговорено питання роботи із планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин,  створених бригад з розкладання пероральної вакцини на території Старосинявської територіальної громади.

Хмельницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  розпочало роботу із проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Як інформує начальник Старосинявської дільничної лікарні ветеринарної медицини Микола Демчишин, депутат селищної ради: «На території громади уже розпочали вакцинацію диких тварин з вівторка по п’ятницю, в разі потреби вона може бути продовжена. – До складу бригад із вакцинації входять не лише спеціалісти ветеринарної медицини, а й старости, працівники Старосинявського управління Товариства мисливців та рибалок,  КЛГП «Діброва» та Старосинявського лісництва, ПРАТ «Хмельницькрибгосп». Вакцинацію розпочато на території сіл: Травневе, Івки, Мисюрівка, Ілятка, Нова Синявка, частково – Заставці, Стара Синява, Олексіївка та Пилява. Працюємо відповідно на своїх ділянках та контролюємо даний процес.

Під час кампанії по Старосинявській територіальній громаді запланована площа, яка підлягає вакцинації становить 564,488 км2. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м'ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин. Заплановано розповсюдити 14 112 доз приманок.

Прохання до мешканців населених пунктів бути обачними і не створювати перешкод для імунізації диких м’ясоїдних тварин.

За матеріалами наради.