Фото без описуЗ метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в Хмельницькій області реалізуються заходи Програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021 – 2023 роки.

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проєктів у пріоритетних напрямках діяльності.

Фінансування інвестиційних проєктів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області (РФПП) відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва, затвердженого рішенням обласної ради №30-17/2017 від 22.12.2017 року.

Переваги отримання фінансово-кредитної підтримки через РФПП:

• пільгова відсоткова ставка 10% річних;
  • можливість відстрочки сплати тіла кредиту до 6 місяців;
  • надання інформаційно-консультаційних послуг з юридичних, фінансових та економічних питань;
  • комплексний супровід бізнес-проєктів.

Додаткову інформацію можна отримати у Регіональному фонді підтримки підприємництва по Хмельницькій області:

адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, офіс 401

електронна адреса: khmrfpp_ua@ukr.net

сторінка Facebook: www.facebook.com/rfpp.khm

телефон: (0382) 79-57-81, 067-916-34-43, 096-172-73-86

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій