ВАЖЛИВО

Сьогодні 330-та доба війни в Україні…

Шановні мешканці громади! Ситуація станом на  19 січня  2023 року на території Старосинявської громади контрольована.  Сьогодні  330-та доба війни в Україні.

Стали донорами понад 60 старосинявців

17 січня 2023 року в  КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня»  відбувся забір крові виїзною бригадою з Хмельницького центру служби крові для поранених військових ЗСУ. Підтримати захисників України прийшли 66  жителів громади.

Бережіть свій дім від пожеж!

Напередодні великого свята різдвяно-новорічного циклу Водохреща, яке християни відзначають 19 січня щороку,  працівники 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява)  спільно із старостою Віталієм Синицею працювали із жителями села Нова Синявка. Провели виїзні рейди з метою роз’яснювальної роботи серед  населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки під час опалювального сезону – поводження з пічним опаленням, запобігти  чадному газу та у разі відключень електроенергії – роботи з генераторами.

У селищній раді відбувся прийом громадян

Селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 5-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань.  Їм детально надано роз’яснення.

Завтра відбудеться прощання із Героєм Степаном Сінчуком

За Україну  віддав своє життя на території Донецької  області житель  села  Олексіївка  СІНЧУК Степан Вікторович.Завтра, 17 січня 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Степаном Сінчуком.

Щедрий вечір в вашій хаті, щоб були здорові в мирі і багаті!

Давня народна традиція святкування Щедрого вечора гріє серця кожного українця.  Але зараз одне спільне  і сильне бажання ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ та МИРУ! Старосинявський ЦБК "РИТМ" вітає вас і ваші родини з Щедрим вечором та Меланкою!

Економити електроенергію до 7 лютого

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», протоколу засідання ради оборони Хмельницької області з метою підвищення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії начальником Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм введено в дію рішення ради оборони Хмельницької області, рекомендувати підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності , мешканцям Хмельницької області обмежити споживання електроенергії  із 07.00 до 23.00 години у період з 10 січня по 07 лютого 2023 року включно.

ВАЖЛИВО

Суд виніс покарання за кримінальне правопорушення в умовах воєнного стану

Суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення чоловіка, який таємно викрав чуже майно (крадіжка), в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч. 4 ст. 185 КК України.

Відремонтували дорогу в Уласово-Русанівці

Рік, що минув, був  понад складним… Обмежене фінансування на  будівельно-ремонтні роботи доріг місцевого значення та комунальних доріг з бюджету і  складнощі воєнного стану в країні далися взнаки. За 2022 рік  критичні ділянки доріг комунальної власності фактично ремонтували за підтримки і допомоги місцевих аграріїв, підприємців  у селі Бабине  та підтримки  селищної ради по соціальних угодах робили ямковий ремонт (підсипання) ділянок вуличних доріг в  Старій Синяві, Пасічні, Заставцях.  Спільними силами виходили із складних ситуацій.