Фото без описуСелищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 5-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань.  Їм детально надано роз’яснення.

• Жителька с.Щербані звернулася до селищного голови з проханням допомогти відновити організувати роботу місцевого сільського клубу, як єдиної соціально-культурної установи на селі; обговорено питання  виплат родині загиблого військовослужбовця;
  • обговорено питання благоустрою територій, встановлення знаків у смт Стара Синява згідно схеми дорожнього руху;
  • член виконавчого комітету  Дмитро Довгалюк, директор  КЛГП «Діброва» порушував питання площ  лісів та ведення лісового господарства;
  • до селищного голови зверталися жителі громади (с.Ожарівка, представляв інтереси староста Олександр Давидов) з питань оренди місцевого ставу, підготовки відповідної документації; обговорено процес передачі в оренду, який є непростим.
  • обговорено питання  організації допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово розмістилися на території  Старосинявської громади (із м.Херсон поселили нещодавно понад 30 осіб);
  • обговорено питання організації роботи місцевої пожежної команди (с.Пилява), подальшу діяльність МПК в рамках діючого законодавства.

У роботі прийому взяли участь: члени виконавчого комітету – Олександр Давидов, староста сіл Пишки, Ожарівка; Дмитро Довгалюк, директор КЛГП «Діброва»; Ігор Федорчук, начальник КП «Старосинявський комунгосп», Олег Томашевський, начальник МПК с.Пилява, керуюча справами (секретар) виконкому Оксана Бондарчук, начальник юридичного відділу селищної ради Ігор Шевчук, в.о. начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму  Ганна Бортник, Олег Ніколаєць, начальнник відділу ДАБК.

Усі питання вирішено під час прийому громадян, доручено відповідним службам взяти під контроль вирішення актуальних для громадськості питань, надано роз’яснення та консультації.

За матеріалами прийому громадян.