«Знай і люби свій край»

Юні таланти Старосинявщини презентували свої роботи на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Кожна робота демонструвала творчу фантазію, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні.

ВАЖЛИВО

На Хмельниччині змінили години продажу алкоголю

Час, коли можна придбати алкогольні напої, продовжили. На Хмельниччині внесли зміни до наказу, який регулює продаж алкоголю на час воєнного стану. Зокрема, відтепер алкогольні напої продаватимуть на годину довше. Відповідний документ 31 жовтня підписали начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та начальник обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Возний.

ФОТО

Ще один крок до наближення перемоги

Старосинявська громада продовжує працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищного голови Віталія Здебського  в черговий раз передали бійцям  необхідні речі.

ВАЖЛИВО

МОЗ розпочав проведення розширеного неонатального скринінгу новонароджених на 21 рідкісне захворювання

З 17 жовтня цього року в Україні розпочато проведення розширеного неонатального скринінгу на 21 рідкісне захворювання. Це комплексне обстеження новонароджених для виявлення спадкових і вроджених захворювань.

ФОТО

«Незламний, нескорений козацький дух українського народу»

У рамках Всеукраїнської історичної пересувної філателістичної виставки «Незламний, нескорений козацький дух українського народу» 27 жовтня 2022 року  до Старосинявської громади завітав відомий в Україні філателіст, член Київського товариства Асоціації філателістів України, громадсько-мистецький діяч України, представник Черкаського земляцтва міста Києва «Шевченків край» Олександр Канівець.

ФОТО

Відбулася презентація збірника матеріалів всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції

У читальному залі бібліотеки відбулася презентація збірника матеріалів всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції «Село Теліжинці на Старосинявщині: історія, проблеми, перспективи розвитку».