Фото без описуСтаросинявська громада продовжує працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищного голови Віталія Здебського  в черговий раз передали бійцям  необхідні речі.

Селищним головою організовано черговий транш допомоги на передову. У співпраці з керівництвом однієї з військових частин передано  необхідні на часі речі: теплі  шкарпетки – 660 пар, нижня білизна – 173 шт., устілки – 284 пари, шапки – 10 шт., футболки – 10шт., напій «Енергетик» -  312 шт., засоби гігієни (для бриття)   - 70 шт., ножі – 44 шт., фонарі – 16 шт., тушонки – 100 банок, печиво – 6 ящиків, мівіна – 2 ящики, кава – 5 ящиків, чай – 40 пачок, цукор - 20 кг, набір медикаментів – 20 шт., два рулони поліетиленової плівки.

Допомогу організовано у співпраці селищного голови Віталія Здебського, колективу селищної ради, старост Заставецького (староста Володимир Матіяш), Лисанівського (староста Григорій Брицький) й Адампільського (староста Віктор Сосняк) старостинських округів й окремих жителів сіл, які  підтримали ініціативу допомоги захисникам.

Для психологічної підтримки бойового духу із тилу найтепліші побажання передають жителі громади: благословення і швидкого повернення до  власних домівок.

Кожен крок нашої допомоги, підтримки захисникам наближає перемогу. Спільними справами, розумінням та взаємною допомогою ми зможемо вистояти. Кожен із нас має бути воїном на своєму фронті, тоді і буде належний позитивний результат.

Міцного оберегу вам, захисники! Все буде УКРАЇНА!