ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація  станом на  14.00  18 липня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає  145 доба героїчного спротиву українського народу російській агресії. Почастішали сигнали тривоги, ситуація, що складається на сьогодні, вимагає від кожного з нас бути обережними  та  не ігнорувати сигналів тривоги.

ВАЖЛИВО

ЯК ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТТЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Пропонуємо до вашої уваги пам’ятки про те, як поводитись, щоб зберегти своє життя під час війни. Ви дізнаєтесь, як діяти, якщо виявили підозрілий чи вибухонебезпечний предмет, що робити, якщо зустрілися з озброєними людьми, що робити під час обстрілу та як діяти, якщо ворог застосував хімічну зброю.

ЛІКВІДУВАЛИ ПОЖЕЖУ В СЕЛІ ПАПЛИНЦІ

12 липня о 18:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в житловому секторі в с. Паплинці Хмельницького району.

ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ НАД ПРОЄКТОМ «САДИ ПЕРЕМОГИ»

За ініціативи селищного голови Віталія Здебського спільними зусиллями старост населених пунктів громади, мешканців сіл та окремих керівників аграрних підприємств на території Старосинявської громади триває реалізація Всеукраїнського проєкту «Сади Перемоги».

ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ ПАСІЧНЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Шановні жителі Пасічнянського старостинського округу! Розпорядженням селищного голови "Про проведення громадських обговорень (громадських слухань) кандидатури Базелюка Анатолія Андрійовича на посаду старости Пасічнянського старостинського округу Старосинявської селищної ради" від  11.07.2022р. № 78/2022-р Проведення консультацій з громадськістю, шляхом опитування (громадських слухань) кандидатури Базелюка Анатолія Андрійовича на посаду старости Пасічнянського старостинського округу Старосинявської селищної ради відбуватиметься:

Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували. Для авто

У СЕЛІ ТЕЛІЖИНЦІ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ СЕЛА

На зборах жителів села Теліжинці за участю старости сіл Іванківці, Теліжинці, Уласово-Русанівка, Йосипівка Івана Луценка, депутата селищної ради, директора ПСП «Обрій» Олександра Крота розглянули ряд життєво важливих питань, а рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди із населенням.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація  станом на  13.00  08 липня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає  135-а доба війни в Україні.

«КУПАЛЬСЬКІ ВІНОЧКИ»

Цьогоріч святковий вечір на Івана Купала у населених пунктах громади проводили в тихій атмосфері. У зв’язку з воєнним станом в країні усі тематичні святкові локації, які раніше масово святкували старосинявці, стало неможливо організувати, бо на перший план ставиться безпека громадян.

Єдина фандрейзингова платформа «UNITED 24» для збору пожертв на підтримку України накопичила вже 62 млн дол, про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.