НЕ ПАЛІТЬ СУХІ ТРАВИ ТА ЛИСТЯ!

Із настанням весняного періоду та плюсової температури повітря, громадяни починають прибирати свої земельні ділянки, спалюють листя та суху траву. Проте чинне законодавство забороняє спалювання листя, сухої трави та передбачає штрафи за порушення цієї заборони. Про це детальніше інформує Старосинявське чергове відділення державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Шановні жителі громади!

Повідомляю, що станом на 8.00 15 березня 2022 року ситуація на території Старосинявської громади контрольована. Підтримуємо військових і правоохоронні органи. Сьогодні ними вживається повний комплекс заходів для забезпечення спокою.

КОНСУЛЬТАЦІЇ  ТА  ДОПОМОГА

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГА

Якщо вам потрібна допомога з різних напрямків діяльності – звертайтеся до служб та представників волонтерських центрів. Отримати консультації можна за номерами телефону!

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ОН-ЛАЙН

Із 14 березня учні 1-11 класів продовжують навчання. Для зручності організації навчання для великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, створено Всеукраїнський онлайн розклад для учнів під час воєнного стану. Розклад для учнів - за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ГРОМАДИ ДІЮТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

На 15-у добу війни на території Старосинявської громади медичним персоналом закладів охорони здоров’я надано необхідну медичну допомогу та організовано гуманітарну допомогу переселенцям.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація на території Старосинявської громади станом на 16:00 11 березня контрольована. П’ятнадцята доба повномасштабної війни в Україні. Досить швидко пройшов час – півмісяця важких випробувань для нації і країни. Дякую від усіх жителі громади захисникам, що вірно і впевнено тримають оборону і трудяться в тилу.

НАДАЄМО НЕОБХІДНУ ДОПОМОГУ У ВОЄННИЙ ЧАС

До відома жителів громади! Доводимо до вашого відома , що комунальне некомерційне підприємство «Старосинявська багатопрофільна лікарня» працює в цілодобовому режимі, у тому числі і святкові дні.