Фото без описуНа 15-у добу війни на території Старосинявської громади медичним персоналом закладів охорони здоров’я надано необхідну медичну допомогу та організовано гуманітарну допомогу переселенцям.

Лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги прийнято 900 дорослих, 100 дітей, відвідувань хворих вдома - 15. Надана допомога 20 дорослим і 45 дітям тимчасово переселених з інших регіонів. Виявлено хворих на ковід: 82 особи з них - 4 дитини. Проведено навчання, більше 20 жінок, дівчат відвідали заняття-тренінг з надання першої медичної допомоги.

Лікарями КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» надано допомогу 50 переселенцям, в лікарні знаходиться на лікуванні 35 хворих, в тому числі і 15 осіб з коронавірусною хворобою, котрі потребують кисневої підтримки і реанімаційних міроприємств. Майже щодня завозять 6-8 балонів з киснем.

Лікарі працюють. Віримо у перемогу та мир в Україні!

За інформацією оперативного штабу

ЦЗН та НС селищної ради.