ЛІКАРНЯ ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Адміністрація КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» доводить до вашого відома, що в лікарню прийняті і працюють на постійній основі 2 лікарі педіатри. В дитяче відділення - лікар педіатр Опанасенко Олена Сергіївна та в поліклініку (14 каб.) лікар педіатр Чорноморець Інна Миколаївна, яка веде амбулаторний прийом.

«ЕКОНОМІКА ДОВІРИ» - ДОПОМОЖИ З ПРОДУКЦІЄЮ!

Міністерство соціальної політики інформує, що Українська компанія ТОВ «Економіка довіри» від імені світових небайдужих об’єднань та громадян зі всього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.

ЗА ПРОДАЖ СПИРТНОГО У ЗАБОРОНЕНИЙ ЧАС -  МІНІМАЛЬНИЙ ШТРАФ 6800 гривень

ЗА ПРОДАЖ СПИРТНОГО У ЗАБОРОНЕНИЙ ЧАС - МІНІМАЛЬНИЙ ШТРАФ 6800 гривень

У селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, на яке прибули усі члени комісії в повному складі.

ВИПЛАТИ ДОПОМОГ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ АВТОМАТИЧНО

Відділ з питань соціального захисту населення селищної ради інформує про «Деякі питання надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану», що йдеться у Постанові Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація станом на 16.00 21 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Минає 26-та доба війни.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація станом на 16.00 18 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована.

В Україні започатковано проведення щоденно загальнонаціональної хвилини мовчання

Для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими 16 березня 2022року.

ДОПОМАГАЄМО  РАЗОМ!

ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ!

Шановні жителі громади! На сьогодні на території Старосинявської громади знаходиться понад 2 тисячі переселених осіб, з них – понад 500 дітей. Реєстрація переселенців ще не завершена, триває, задіяні працівники селищної ради, поліції та місцевого відділення військкомату.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація станом на 14.00 16 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована.