Фото без описуШановні жителі громади! На сьогодні на території Старосинявської громади знаходиться понад 2 тисячі переселених осіб, з них – понад 500 дітей. Реєстрація переселенців ще не завершена, триває, задіяні працівники селищної ради, поліції та місцевого відділення військкомату.

Координаційний центр надання допомоги переселенцям при селищній раді веде співпрацю із волонтерськими центрами громади. Надано більше 25 т гуманітарної допомоги (продуктів).

На сьогодні сформовано додаткові першочергові потреби тимчасово переселених осіб з дітьми: необхідно засоби гігієни (памперси різних розмірів - №1-№5; теплі дитячі речі, взуття, сухі продукти).

Хто бажає підтримати і допомогти, звертайтеся, у центр містечка – нині розмістився у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря» координаційний центр при селищній раді з надання гуманітарної допомоги переселенцям.

Контактні особи: координатори центру – Ірина тел. 068-026-56-85; Інна тел.097-849-09-28.

Координаційний центр з надання

гуманітарної допомоги переселенцям