ДОПОМОГА  ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ТРИВАЄ

ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ТРИВАЄ

Станом на сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3020 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 500 дітей, 420 осіб покинуло територію громади.

ХТО БАЖАЄ ВСТУПИТИ ДО ДОБРОВІЛЬНИХ ФОРМУВАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ?

На пiдставi пункту 1 cтaттi 27 Кодексу цивiльного захисту України, Положення про добровiльнi формування цивiльного захисту, затвердженого постановою Кабiнету мiнiстрiв України вiд 21.08.2013 № 616 для проведення допомiжних робiт iз запобiгання або лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайних ситуацiй за рiшенням Ради мiнiстрiв Автономної Республiки Крим, центрального органу виконавчої влади, місцевої державної адміністрацiї, органу мiсцевого самоврядування утворюються добровiльнi формування цивільного захисту.

БОРОТЬБА ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – СПРАВА КОЖНОГО

У кожному селі навесні розпочинаються заходи із благоустрою та «боротьба» із стихійними сміттєзвалищами. Наразі селищною радою розпочато місячник благоустрою та очистки населених пунктів громади, який стартував 08 квітня і триватиме по 08 травня включно.

КОЖНА БЛАГОДІЙНА СПРАВА – КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

Робота в тилу триває і є важливим кроком до наближення перемоги. З метою допомоги нашим українським захисникам, за сприянням ФГ "Миколайця О.Д." жителі села Уласово-Русанівка підготували необхідну продуктову допомогу. Понад три дні жителі села працювали спільно і закрили тушонки із свинини та гречаної крупи. Дана продукція спрямована на підтримку військових Хмельниччини.

Спрощено процедуру оренди сільгоспземель на період воєнного часу

6 квітня 2022 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» №2145-IX від 24.03.22.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 09 квітня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Минає 45-а доба війни, півтора місяці від повномасштабного вторгнення російських окупантів на мирні українські міста і села…

ДЛЯ  ПІДТРИМКИ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Станом на сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3016 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 500 дітей - 180 дітей шкільного віку, 350 осіб покинуло територію громади.

НАВИКАМИ ПМД ПОВИННІ ВОЛОДІТИ УСІ

Сьогодні у селищній раді проходив курс-навчання з надання першої медичної допомоги потерпілим, в якому взяли участь 23 працівниці органу місцевого самоврядування.

Шановні жителі громади, керівники установ та  комунальних організацій!

В силу обставин, що склалися на сьогодні в Україні, ми змушені навчитися працювати в умовах воєнного стану. Якби не було важко усім, ми повинні знайти в собі сили і терпіння навести належний благоустрій на території, де живемо. Життя все ж таки продовжується, і нам з вами жити в однім домі, котрий називаємо Старосинявською громадою. Тож давайте разом наведемо лад та благоустрій на своїх територіях, готуючись до Великодня.

ПРОДОВЖУЄМО  ДОПОМАГАТИ  ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Станом на сьогодні зареєструвалося на території Старосинявської громади 3016 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 500 дітей, з них 180 дітей шкільного віку, 266 осіб покинуло територію громади. Важлива робота в тилу. У час повномасштабної війни найціннішими рисами залишаються людяність та підтримка. На базі селищної ради продовжують роботу два координаційні центри з надання гуманітарної допомоги переселенцям у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря»: