Фото без описуСтаном на сьогодні зареєструвалося на території Старосинявської громади 3016 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 500 дітей, з них 180 дітей шкільного віку, 266 осіб покинуло територію громади. Важлива робота в тилу. У час повномасштабної війни найціннішими рисами залишаються людяність та підтримка. На базі селищної ради продовжують роботу два координаційні центри з надання гуманітарної допомоги переселенцям у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря»:

- у Пункт видачі продуктів харчування Старосинявської територіальної громади (де надають дитяче харчування, продукти, дитячі речі та засоби гігієни згідно отриманих талонів на одноразову допомогу) звернулося за допомогою всього 602 родини, (2269 осіб членів родин), за день 06.04.22 – 22 родини, які отримали допомогу для 64 осіб.

- у координаційний центр з надання гуманітарної допомоги (де видають одяг, взуття) на сьогодні звернулося всього 446 родин, (1074 осіб), за день 06.04.22 – 17 родин, які отримали допомогу для 39 осіб.

Працівники ЦНАП працюють кожного дня без вихідних та погодинно із 07.00 год по 17.00 год без перерви на обід - для оперативності внесення даних - над видачею довідок за електронною системою «Соціальна громада» внутрішньо переміщеним особам (вимушеним переселенцям). Станом на 06.04.2022р. сформовано та видано 779 довідок.

У селищній раді продовжують приймати заяви від власників житла, які надали прихисток переселенцям, для оформлення компенсації за комунальні послуги.

Перелік документів (за посиланням) наступний: https://starosynjavska-gromada.gov.ua/news/1648217900/

Оперативний штаб ЦЗН та НС

селищної ради