Фото без описуУ селищній раді відбувся захід, який мав за основу покращення організації роботи із внутрішньо переміщеними особами та відновлення ментального здоров’я відповідальних працівників.

Заняття проводила  психологиня Благодійного фонду «Рокада» Ірина Гнєзділова на тему «Емоційне відновлення в умовах воєнного стану», участь в якому взяли працівники селищної ради (відповідальні за організацію роботи із ВПО), котрі регулярно працюють із вразливою категорією людей і потребують постійної підтримки свого власного емоційного стану, щоб надавати якісну допомогу родинам та особам із числа переселенців.

За визначенням ВООЗ, ментальне здоров'я (психічне здоров'я) – це стан благополуччя, при якому людина може реалізовувати власний потенціал, долати життєві стреси, продуктивно й плідно працювати та робити внесок у життя своєї спільноти. Це  питання було в основі тренінгу.

За матеріалами Старосинявського ЦСССДМ