Фото без описуРятувальниками Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області (смт Стара Синява)  регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій населенню громади. Черговий рейд проведено у с.Травневе.

Спільно із старостою сіл Івки, Мисюрівка, Травневе  Володимиром Бортником рятувальники Хмельницького РУ ГУ ДСНС у Хмельницькій області  провели роз’яснювальні бесіди серед населення у Травневому на тему, як дотримуватися правил протипожежної безпеки під час опалювального періоду та заборону спалювання сухої рослинності, що може призвести до важких наслідків пожеж в екосистемі.

Надано консультації та роз’яснення з інших питань, які цікавили членів родин.

Нагадуємо і просимо взяти до уваги, що за спалювання відходів і залишків сухої рослинності    за статтею 82 КУпАП штраф: для громадян від 340 грн до 1360 грн; для посадових осіб від 850 грн до 1700 грн; за наснесення шкоди екосистемам – штрафи значно вищі.

Не паліть сухостій!

За матеріалами Хмельницького районного