Фото без описуУ Старосинявському центральному Будинку культури «Ритм» відбувся благодійний концерт «Жінка, весна, Перемога», присвячений Міжнародному Дню  прав жінок і миру, 80-ій річниці визволення Старосинявщини від нацистських окупантів у другій  світовій війні, та  з відзначенням  210-ї річниці від дня  народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Захід  відбувся  за  участю  творчих колективів Старосинявської  громади  на  підтримку  ЗСУ.

Ведучі    Олег  Поліщук  та  Зоя  Ткачук розпочали концерт  зі   слів: «Ось  і  настала  весна… На дворі  ще  зимно, холодно, але,   якщо  прислухатись  до  себе, можна  відчути, як  бринить  у  серці маленький дзвіночок. То  дзвіночок  надії, яка  повертається  із  весною, із  надією  на Перемогу, на  мир, та  світле, щасливе  життя. Україна, Вітчизна, країна! Одним  словом, жінка - незборима, тендітна і горда! Українки - це  унікальні  жінки. Вони  не  сидять  вдома, чекаючи  на  своїх  рідних  та  Перемогу  української армії. Багато  з  них так  само йдуть боронити  рідну  землю, стають  волонтерами, допомагають  ЗСУ, є надійною опорою в тилу.

Жінкам, які знаходяться на  фронті, жінкам, які працюють в тилу, жінкам, які є  оберегом і змістом нашого життя, викладач  Старосинявської дитячої музичної школи  Павло  Вікарський присвятив  і  подарував  пісню  «Українські  жінки –найкращі». Під  час виконання  пісні  діти  вручали  квіти   усім жінкам  у  залі.

Ведучі   звернулися до  глядачів, що ми  зібралися з вами в нелегкий  час. Саме у   цей  складний  період  для  нашої  країни, коли вже понад два роки йде ця жорстока війна, ми  усвідомили, що  сильна  держава  починається  із  сильної  армії. Ми постійно дякуємо нашим захисникам і сьогодні наш  захід  проводиться  на  підтримку  Збройних  Сил  України, мужніх   воїнів, які  не  жаліючи  свого життя, захищають  нашу  державу  від  російського  агресора.

Хвилиною  мовчання  вшанували  усіх  Героїв, які  загинули  за Україну.

Збентежила  серця і  розхвилювала  до  сліз глядачів  вокально-хореографічна  композиція «Колискова Україні» за  участю  ансамблю «Гармонія» викладачів дитячої мистецької школи ім.Петра Німця та хореографічного колективу «Крила» Старосинявського ЦБК «Ритм» (керівник Олег Поліщук).

У  концерті  брали  участь  творчі  колективи: Старосинявської  ДМШ, Пасічнянської ДМШ ім.Петра Німця, Старосинявського ЦБК «Ритм».

Глядачі теплими оплесками  підтримували   усіх  учасників  концерту та  робили  благодійні  внески.

На  закінчення  концерту  прозвучала  пісня «Моя  Україна» у виконанні  вокального   квартету   у  складі Лілії Шатайло, Ольги Балли, Ніли Лотишко та Зої Ткачук. Всі  учасники вийшли  на  сцену і  подякували  глядачам за  підтримку і теплі оплески.

На  завершення  заходу  ведучі сказали: «Гордимось тим, що  ми – українці! А  наша  Україна – найкраща, найбагатша та  найчарівніша  держава! Ми  все  поборемо! Все   буде  Україна! Всі   разом  ми  йдемо  до  Перемоги!»

У рамках благодійного заходу учасники вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій війні, які боролися за визволення Старосинявщини до 80-ої річниці визволення Старосинявського району, хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до Меморіалу Слави та пам’ятника Загиблого солдата.

З нагоди 210–ої річниці дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка відбулося покладання живих квітів до пам’ятника Т.Шевченку в центрі селища.

Щиро  дякуємо  учасникам  благодійного  концерту та  небайдужим  глядачам  за  підтримку  Збройних  Сил  України! Час  усвідомити, що  нашу  Незалежність  потрібно  захищати кожного  дня  і  кожному  з  нас!

Слава Україні! Героям слава! Миру Україні!

За матеріалами благодійного заходу.