Фото без описуУже стало доброю традицією, що кожного року на площі біля приміщення Старосинявської 34 державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Хмельницького РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області збираються рятувальники, представники органу місцевого самоврядування з нагоди  професійного свята - Дня рятувальника України. У теплій атмосфері відбулися офіційні заходи з нагоди цієї дати в календарі - уже другий рік поспіль в умовах воєнного стану в країні.

Селищний голова Віталій Здебський привітав колективи рятувальників  із Днем рятівника, який в Україні відзначають 17 вересня.

Селищний голова Віталій Здебський відмітив, що важливо у складних  надзвичайних ситуаціях ви є найпершими захисниками і помічниками, які можуть професійно прийти на допомогу людям. Ваша професія нелегка, але шанована і благородна. Дозвольте подякувати за відповідальну роботу, благородну справу, яку ви робите для жителів громади. Дякую за чітку життєву позицію та надану допомогу у ліквідації наслідків обстрілів на території Меджибізької громади, за професіоналізм та оперативність у виконання своїх обов’язків.

Вітаю Вас з професійним святом, від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, і щоби як найменше ставалося у вашій роботі надзвичайних ситуацій та стихій. Нехай береже вас ангел-охоронець!

Селищний голова вручив грамоти селищної ради  за відповідальну службу, професійне виконання обов’язків та з нагоди Дня рятувальника, нагороджені грамотами селищної ради:

•   Бондарчук  Віктор  Дмитрович , командир відділення караулу 34 ДПРЧ 4 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
  •   Блажко Сергій Вікторович, командир  відділення караулу 34 ДПРЧ 4 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області  майстер-сержант служби цивільного захисту;
  •   Голубчик Роман Михайлович, водій караулу 34 ДПРЧ 4 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області  майстер-сержант служби цивільного захисту;
  •   Коцупей  Віктор Михайлович, пожежний-рятувальник караулу 34 ДПРЧ 4 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області  майстер-сержант служби цивільного захисту;
  •    Маринюк Альона Володимирівна, диспечер  караулу 34 ДПРЧ 4 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області  сержант служби цивільного захисту;
  •   Трудовий колектив  Комунальної установи «Старосинявська місцева пожежна охорона» Старосинявської селищної ради (керівник Олег Томашевський).

Осіннє свято – День рятувальника – завершилося теплими вітаннями.

Співпраця: завдяки  співпраці Старосинявської ТГ  із  службою цивільного захисту  на сьогодні вдається реалізовувати різні проекти та завдання, звернення громадян,  сотні  звернень жителів громади реалізовано позитивно, надано допомогу у складних ситуаціях, зокрема у ліквідації наслідків ворожих обстрілів у сусідній територіальній громаді.

З історії: ”27 серпня 2004 Указом Президента України святкування Дня працівника пожежної охорони та Дня рятівника було відмінено у зв'язку з встановленням професійного свята Дня працівників цивільного захисту, яке відзначалося з 2004  щорічно 17 вересня.

Покровителькою тих, хто потрапив у біду, а так само тих, хто надає їм допомогу, є Ікона Божої Матері, іменована «Неопалима Купина», свято якого відзначається православною церквою 17 вересня.  В цей же день українські рятувальники відзначають День рятувальника України.”

За матеріалами заходу.