Вчора відбулася оперативна робоча нарада, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю  працівників ветмедицини, котрі працюють на території Старосинявської громади.

Обговорено питання  щодо створених бригад з розкладання пероральної вакцини на території Старосинявської територіальної громади. Орієнтовно з 15.09.2023 року Хмельницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  розпочинає роботу із проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Під час кампанії по Старосинявській територіальній громаді запланована площа, яка підлягає вакцинації становить 564,488 км2. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м'ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин. Заплановано розповсюдити 14 112 доз приманок. Розповсюдження вакцини проводитиметься шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччі доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь.

Прохання до мешканців населених пунктів бути обачними і не створювати перешкод для імунізації диких м’ясоїдних тварин.

 

За матеріалами наради.