Фото без описуСьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, в якому взяли участь  7 членів адмінкомісії.

Комісія  розглянула 3  протоколи про адміністративні правопорушення, складених працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1 (м.Старокостянтинів) Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій щодо порушення правил торгівлі та перебування в стані алкогольного сп‘яніння на робочому місці..

Члени адмінкомісії заслухали інформацію секретаря комісії Галини Паращиної  щодо правопорушників, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено три  постанови про адміністративне правопорушення. Загальна  сума  штрафів склала  85  грн.

За матеріалами адмінкомісії.