Фото без описуСьогодні на центральній площі селища відбувся сільськогосподарський ярмарок «Осінній ярмарок», приурочений до Дня працівників сільського господарства.

Організатори ярмарку – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська, відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету селищної ради запросили аграріїв поділитися вирощеною та зібраною продукцією із власних господарств.

На осінній ярмарок завітало чимало мешканців громади, купували городину, м'ясо свинини, рибу, крупи та ін. по собівартості.

Продукція була до вподоби усім, адже вирощена з любов’ю на своїй землі, якісна і свіжа.

Старосинявська селищна, виконавчий комітет та депутатський корпус дякують аграріям-учасникам ярмарку за плідну працю, трудові здобутки та підтримку: керівництву ПП «Мельник», Олексію Корабльову; підприємцю із с.Адамполя Олегу Балунику, Роману Бондару із с.Пилява, фермеру Анатолію Гринчуку із смт Стара Синява; ПрАТ «Хмельницькрибгосп»; Петру Паламарчуку (колективне пасічницьке підприємство смт Стара Синява); Леоніду Логвину (пасічнику); ПСП «Обрій» с.Теліжинці, Олександру Кроту , ФГ "Велес-Агро -М" (керівнику Степану Загородньому).

Нехай множаться ваші здобутки і мирне небо допомагає вам у щоденних справах!

Оргкомітет